ПРО НАС

ТзОВ "Грінвей Консалтинг"

Протягом 8 років компанія «Грінвей Консалтинг» показує стрімке зростання розвитку в сфері митно-брокерських послуг за рахунок професіоналізму співробітників компанії і високої якості послуг, що надаються і головного пріоритету «Клієнт понад усе». Наша компанія має унікальний досвід вирішення надскладних та багатосторонніх задач, пов’язаних з митницею та контролюючими органами, у процесі митного оформлення вантажів. Завдяки професіоналізму нашої команди і наявності компетентних партнерів-експертів, ми готові братись за «найнезручніші» і ресурсовитратні операції, навіть якщо для їх реалізації знадобиться значний час, а процес досягнення результату пов’язаний із ризиками з боку митних та інших держорганів.

спеціалісти

Досвід роботи агентів з митного оформлення — більше 9 років

Наші спеціалісти знайдуть вихід з найскладніших ситуацій, які виникають при оформленні вантажів і безкоштовно проконсультують в сфері ЗЕД.

Правила роботи

«Грінвей Консалтинг» має низку правил по роботі з клієнтами. Ми їх встановили ще на етапі заснування компанії. Саме це допомогло зібрати велику базу клієнтів і зробити так, щоб всі були максимально задоволені. Ось декілька з них:

Ми допоможемо вам по можливості зменшити витрати при митному очищенні вантажу й будемо боротися за економію ваших коштів під час митного оформлення.

Гарантуємо 100% конфіденційність інформації, яку ми отримуємо від клієнта. Вона лишиться в межах нашої компанії.

Якнайшвидше допоможемо здійснити усі операції, необхідні для митного оформлення та контролю. Оскільки розуміємо, що терміни доставки відіграють дуже важливу роль у бізнесі.

Документи

Дозвіл на митно-брокерську діяльність

Зворотній зв'язок

    80461, Львивська обл., Камьянка-Бузький район, селище миського типу Запитив, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 236
    ПН-ПТ: 9:00 — 18:00 | СБ, НД : Вихідний

    © Copyright 2021 | GWC | Всі права захищенні